[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Meti vjen me këngën ‘Qysh po ja bojna’ , pritet si hit i madh(Video)Muhamet Bajrami – Meti, këngëtari i ri ka publikuar këngën e re të titulluar ”Qysh po ja bojna”.

Kënga e re e publikuar nga ky këngëtar  para pak ditësh pritet të jetë një ndër hitet e kësaj kohe, shkruan Botapress.info

Meti  është bërë i njohur e i dëgjuar dhe jo rastësisht, kjo për shkak të produktivitetit të madh në muzikë.

Ja ku mund ta shihni: