[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Messi shënoi në fund, shikoni sa mijë euro fitoi ky bastvënës (FOTO)Goli i Messit në fund të ndeshjes ndaj Real Madridit, nuk ka gëzuar vetëm tifozët e Barcelonës.Një bastvënës në Serbi, ka fituar 53 mijë euro me fitoren e Barcelonës në ‘Santiago Bernabeu’.Ai kishte vendosur fitore të Barcelonës në bastore, dhe goli i Messit në sekondat e fundit të ndeshjes, e pasuroi atë me 53 mijë euro.