[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mësohet se kush po e shoqëron Haradinajn në Francë (Foto)Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, tashmë ka arritur në seancën gjyqësore ku do të shqyrtohet kërkesa e palës serbe për ekstradim në Serbi.

Haradinajn po e shoqëron gruaja e tij si dhe drejtues të AAK-së.