[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Meshkuj Kallashi ka vendosur t`ju lë sonte pa gjumë (Foto)Pak qaste më parë Donjeta Kosumi ose ndryshe siç njihet Kallashi ka postuar disa fotografi në snapchat ku duket tejet sensuale.

Me një fustan shumë solemn me nje ngjyrë që po i shkon shumë Kallashit dhe ku ka vënë në pah gjokset kanë bërë të duket super seksi dhe joshëse, njofton Gazeta Blic.

Për më shumë shikoni fotot më poshtë: