[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

‘Melania Trump është në gjendje të rëndë’Donald Trump u përshëndet me entuziazëm duke shkruar në Shtëpinë e Bardhë, por gruaja e tij nuk duhej aq e lumtur.

Gjatë inaugurimit, është vërejtur qartë se Melania nuk ishte aspak e lumtur me rolin e zonjës së parë, miqtë e saj për “American Magazine” kanë thënë se ajo është e dëshpëruar me rolin që u është dhënë, transmeton lajmi.net.

Image

“Kjo jetë nuk ishte ëndrra e saj. Kjo ishte ëndrra e Donaldit. Ajo nuk di se si të përballët me këtë situatë dhe është tejet e vështirë për të”, janë shprehur miq të ngushtë të Melanisë.

Image

Më 20 janar, ajo gjatë gjithë kohës ishte e tërhequr mënjanë dhe shfaqej në publik vetëm kur duhej.

Image

“Melania në vitit 1996 erdhi në Amerikë për të ndërtuar karrierën e modës, e nuk ishin synimet e saj të bëhej zonja e parë. E dëshpëruar, e pakënaqur në lidhje me jetën që po jeton tani”, ka thënë një tjetër burim i afërt me Trumpët.

Image

Zonja e parë e SHBA-së nuk jeton me burrin e saj në Shtëpinë e Bardhë, por është ende në banesën e tyre luksoze në “Trump Tower” në Nej Jork. Ajo njoftoi se nuk do të shkojë në Shtëpinë e Bardhë deri sa djali i tyre Baron (10) të përfundoi vitin shkollor, edhe pse dyshohet se edhe atëherë nuk do të shkojë.

Image

Burimet e afërta me familjen thonë se as Baron nuk mund ta detyrojë nënën e tij të dal nga suita e saj e artë.