[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mediat italiane shkruajnë për bukurinë e bashkëshortes së Blerim Xhemailit (Foto)Erjona Xhemaili muaj më parë është shpallur femra më e bukur e një futbollisti të kampionatit evropian të futbollit.

Ajo është bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemailit, i cili u paraqit në Euro 2016 me kombëtaren zvicerane.

Erjona ka dhënë edhe një intervistë për revistën e mirënjohur italiane “Crisalide Press” duke zbuluar shumëçka rreth jetës private dhe karrierës, transmeton Telegrafi.

Vlen të theksohet se çifti ka një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Luan.

Ndryshe, bukuroshja shqiptare ditë më parë është fotografuar në bikini për gazetën GQ.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image