[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mediat e rajonit shkruajnë edhe për Encën: Shqiptarja që tërheq vëmendje kudo që shfaqet (Foto)Ruensa Haxhiaj, e njohur si Enca Haxhia, është këngëtare shqiptare e lindur më 19 tetor të vitit 1995 në Tiranë – shkruan portali boshnjak klix.ba.

Për arritjen e famës, ajo i ka shfrytëzuar rrjetet e ndryshme sociale, si Keek dhe Instagram, ndërsa në këtë të fundit tash numëron mbi një milion ndjekës.

Karriera muzikore e Encës arriti majën në vitin 2014, ashtu që e ka siguruar statusin e njërës prej këngëtareve më të njohur të Shqipërisë – vazhdon shkrimi.

Shqiptarja 21 vjeçare posedon atribute jashtëzakonisht atraktive fizike, ashtu që tërheq vëmendje kudo që shfaqet.

Më poshtë janë fotografitë e zgjedhura të Encës nga ky portal. /Telegrafi/

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image