[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Meda në Shtëpinë e Bardhë “fotografohet” me Obamën (FOTO)Këngëtari Meda, ka befasuar me fotografinë e fundit që ka publikuar.

Ai bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët shihen në “zyren” e presidentit në largim të SHBA’së Barack Obama, shkruan “Magazina.al”

Këngëtari duket se ka vizituar statujat prej dylli të Obamës dhe bashkëshortës së tij Michael, me të cilët është fotografuar bashkë me familjën e tij.