‘Më rrihte, më tradhtonte’: Gruaja hakmerret brutalisht ndaj burrit e privon nga jeta ndërsa ai po flinte

Vrasje makabre me çekiç e thika në Itali. Dhe protagoniste është një grua e cila i mori jetën bashkëshortit të saj teksa ai flinte. LEXO EDHE KETE Përgatitën shitjen e tokës në vlerë rreth 1 milion euro, arrestohet edhe personi i tretë Ngjarja ka ndodhur në Verona, ku 36-vjeçarja me origjinë nga Brazili, Edlaine Ferreira, … Vazhdoni me leximin e ‘Më rrihte, më tradhtonte’: Gruaja hakmerret brutalisht ndaj burrit e privon nga jeta ndërsa ai po flinte