[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mbahen homazhe tek varrezat e dëshmorëve të Brigadës 138. “Agim Ramadani” në KoshareMe rastin e përvjetorit të nëntë të shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës, Ditën e Pavarësisë (më 17 shkurt 2017.), me qëllim të nderimit të veprës së dëshmorëve, invalidëve dhe të gjithë luftëtarëve, do ta shënojmë duke bërë homazhe tek varrezat e dëshmorëve të Brigadës 138. “Agim Ramadani”, në Kompleksin Memorial “Beteja e Kosharës”.

Homazhet do të fillojnë në ora 11:00

Keshtu ka beret te ditur Anton Quni, bashkeluftetar i Sali Cekajt e Agim Ramadanit e komandant i Betejes se Koshares