[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Marina thotë “mirmengjes” me gjoksin në ‘fushë’ (Foto)Marina Vjollca duket se ka filluar ditën për së mbari. Me një foto tejet seksi, ajo ka thënë “mirmengjesi” të gjithë ndjekësve të saj.

Një pozë provokative dhe me gjoksin jashtëm ajo ka ngjallur komente nga më të ndryshmet të cilat kanë qenë pozitive për dukjen dhe asetet e saja./Indeksonline/