[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Manchesteri mbi 100 milionë për yllin e Realit 

Jose Mourinho është gati të ofrojë mbi 100 milionë euro për të siguruar shërbimet e yllit të Real Madrid, Carlos Casemiro.

Mesfushori i Real Madridit është në krye të listës së dëshirave të muajit janar të Mourinhos dhe është i përgatitur ta bëjë atë një nga më të paguarit e klubit.

Mirëpo së pari, klubi anglez duhet të mposht konkurrencën e PSG-së, pasi ata kanë filluar kontaktet me futbollistin.

Related image