[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Malsori shëndërrohet në femër dhe ” e ka emrin Ragip” (Video)Edicioni i kësaj të diele i shout “N’Kosovë Show”, ka mysafirë shumë special.

Udhëheqësi i emsionit Shpetim Desku, ka ftuar për këtë të diel tranvestitin shqiptar Linda Rei, shkruan Gazeta NewBorn.

Ajo do të jetë për herë të parë në një emision kosovar, ku tregon rrëfimin e jetës së saj se si u bë transeksuale.

 Po ashtu i ftuar është edhe këngëtari Valton Krasniqi, i cili ka ndarë një rrëfim të dhimbshëm për babain e tij tashmë të ndjerë.

Por një moment i pazakontë ka ndodhur në emision, derisa Shpetim Desku, i thotë Linda Rei se ”Zoti kame të vra që je bërë femër”

Ja momenti: