Makina i pret rrugën motorit, rrëmbehet në mes të autostradës Tiranë-Durrës një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku është marrë peng një person.Bëhet me dije se në mes të rrugës një makinë e zezë i ka dalë para një motori tip “Piaggo”, ku udhëronte I.B., dhe një person tjetër.

Dosja.al shkruan se personat që ishin në makinë kanë dhunuar dy personat që ishin në motor dhe më pas kanë marrë peng personin me iniciale I.B. Personi në fjalë ka qenë i skeduar për trafikim të lëndëve narkotike në 2013.

LEXO EDHE KETE

“Qytetarja puth tokën nga lumturia”, ukrainasit festojnë për rimarrjen e Limanit nga pushtuesit rusë

Policia e Shtetit ende nuk ka dhënë detaje për këtë ngjarje./Botapress.info/

ngjashme