Macron e Scholz shijojnë performancën e valles shqiptare, ky është reagimin i Vuçiqit

Emmanuel Macron, Olaf Scholz, Von der Leyen dhe emra të tjerë të njohur të politikës evropiane, kanë duartokitur vallen e performuar me këngë shqiptare, teksa dhjetëra politikanë pjesëmarrës në Samitin BE-Ballkani Perëndimor, po rrinin bashkë për foton familjare të Samitit.

Ky është momenti i shfaqjes së valles, të cilën e shijoi edhe presidenti serb, Aleksandër Vuçiq, ani pse nuk u pa duke duartokitur si homologët e tij.

ngjashme