“Lulzim Hetemi del nga ndërtesa dhe policia tërhiqet”

Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj ka komentuar takimin e sotëm Bislimi-Lajçak ku thotë se kryeministri Kurti shpall betejat, Bislimi lajmëron tërheqjet. Sipas Molliqajt, Lajçak sot tregoi se Lulzim Hetimi do të dal nga ndërtesa dhe policia do të tërhiqet nga Veriu i Kosovës. LEXO EDHE KETE “Dobreveçe” Moderatori e përshëndet në serbisht Mimoza Kusarin “Çfarë … Vazhdoni me leximin e “Lulzim Hetemi del nga ndërtesa dhe policia tërhiqet”