Luana shfaqet kaq joshëse, gjoksi i saj ‘gjigant’ merr gjithë vëmendjen

Luana Vjollca arrin të marrë vëmendjen e faqeve rozë sa herë që shpërndan imazhe të reja në profilet e saja në rrjetet sociale. Ajo së fundi ka ndarë disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram. Në fustan të hapur ajo po duket tejet joshëse. Moderatorja tërheqëse mori pëlqime dhe komplimente të shumta … Vazhdoni me leximin e Luana shfaqet kaq joshëse, gjoksi i saj ‘gjigant’ merr gjithë vëmendjen