Loredana shfaqet në ‘billboardin’ e Times Square në New York

Reperja e njohur nga Ferizaj, Loredana është kthyer në një prej emrave më të njohur në tregu e muzikës. Një sukses të radhës, reperja shqiptaro-gjermane e ka arritur edhe së fundmi duke u shfaqur në ‘billboardin’ gjigant të Time Square në New York.

LEXO EDHE KETE

Pas një kohe të gjatë që nuk flsinin, Noizy i bën deklaratën e fortë Rozana Radit

Fotografia e saj në sheshin e qytetit amerikan u publikua nga Spotify, ndërsa u ripostua edhe nga vet reperja në llogarinë e saj në Instagram.

Ndërkohë, theksojmë që reperja që jeton dhe vepron në Zvicër gjatë kësaj periudhe Loredana ka qenë e angazhuar me mbrëmje muzikore në Kosovë.

 

 

ngjashme