Loredana dhe Dhurata Dora po vijnë me bashkëpunim

Loredana, është njëra nga reperet më të suksesshme dhe me të komentuara shqiptare.Ajo u pyet nga fansat për jetën e saj personale dhe atë profesionale, e disa prej tyre morën edhe përgjigje nga reperja.

Njëri nga ndjekësit e pyeti këngëtaren kur do të sjellë ndonjë këngë në gjuhën gjermane me Dhurata Dora.

LEXO EDHE KETE

Afrona Dika ende nuk ka një përgjigje rreth beqarisë

“Tashmë e bërë një”, iu përgjigj Loredana duke etiketuar Dhuratën.

ngjashme