[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LIVE: Po mbahet Miss Universe, aty është edhe Miss KosovaNjë ndër eventet më të mëdha të botës për MISS, është duke u realizuar tani.

Është pikërisht ‘Miss Universe’, e ku në mesin e vajzave është edhe kandidatja nga Kosova, argjentinasja, Camila Barraza, dhe kandidatja nga Shqipëria, transmeton Indeksonline.

Më poshtë mund të ndiqni LIVE gjithë eventin

Live