[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Live: Krasniqi – Abraham, ja kush po fitonRobin Haxhi Krasniqi dhe Arthur Abraham janë duke boksuar në Gjermani.

Haxhi Krasniqi vazhdon të jetë shumë më i mirë edhe nëse kështu shkojnë gjërat ai do të mposhtë kundërshtarin
Jemi në rundin e tetë, ku 5 prej tyre i ka fituar boksieri nga Kosova

Rezultati momental 5- 3për Krasniqin

E plotësuar rundi i 9, ishte i barabartë

E plotësuar, rundi i 10, i takoi Abrahamit.