[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Linda Morina merr përsëri vizën për GjermaniLinda Morina ka njoftuar së fundi në rrjetet sociale se ajo ka marrë vizën për në Gjermani.Linda ka thënë se ajo e falenderon menaxherin e saj për mbështetje dhe se pret të mbaj mbrëmje muzikorë në Shtutgart të Germanisë,shkruan Botapress.info

https://www.youtube.com/watch?v=cOosmWNRWL8