[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Linda Morina merr “ofertë” për martesë nga Vali CorleoneLinda Morina është një ndër këngëtaret shqiptare që është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht poston foto provokuese duke mos munguar as statuset e saj qesharake, përcjell ORAinfo.

Se fundmi ajo ka postuar një foto të djaloshit nga Gjilani Princ Vali Corleone, duke pretenduar se ai po i kërkon martesë.

“Vali corleone ma ka derguar ket foto dhe mka kerkuar martes mua ndermjet facebokut si mendoni ju aja vlen mu martu me valin a jo e dua dhe mendimin e juaj kaloni mire”, ka shkruar Linda në Facebook.

Lindës i ka ‘trokitur’ Princi në derë, cila do të jëtë përgjigja e saj, mbetët të shihet në ditët në vijim. /ORAinfo/