[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Linda Hakaj shpëtoj nga këto probleme pasi u dobësuaLinda Hakaj ka bërë ndryshimin drastik, ka arritur të humbasë 60 kilogramë.Këngëtarja e njohur shqiptare, Lindita Hakaj, ka vokal të mrekullueshëm, për çka është shquar gjithmonë. Por, pos për zërin, ajo shpesh është përfolur edhe për pamjen e jashtme.

Ajo është aktive në muzikë me projekte muzikore dhe interpretime live, ndërkaq së fundi më shpesh ka folur për ndryshimin e madh në pamje.

Linda ka pasur probleme të mëdha me mbipeshën dhe prej vitesh ajo është shfaqur në ekran me kilogramët e tepërt, por jo më.

Siç kuptojmë, këngëtarja ka pasur edhe disa probleme shëndëtësore, andaj i është dashur patjetër një ndërhyrje. Tani po ndihet shumë mirë shëndetërisht, shkruan Botapress/