[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Liberta Spahiu e fortë si guri! Ja çfarë i bën ajo një mashkullit… (Video)Prezantuesja e emisionit “Prive”, Liberta Spahiu përveç që është një femër e zgjuar dhe e bukur, ajo del të jetë edhe një vajzë e fortë, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ajo e ka provuar vetën edhe si “boksiere”, kështu na e ofron një video përmes insta story, ku ajo shihet duke ushtruar.

Më poshtë mund ta shihni se sa e fortë është Liberta!

SHIKO VIDEON