[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Leonora sot feston ditëlindjenLeonora Jakupi është një këngëtare e dalluar në mediat rozë.Ajo gjithmonë merr vëmendje me paraqitjet e veçanta, duke tërhequr vëmendje të madhe, shkruan Botapress.

Sot, për të është një ditë e veçantë feston ditëlindjen dhe mbush plot 46 vjet jetë duke pranuar urime të shumta.

Theksojmë, me përzgjedhjet e veshjeve që bën, këngëtarja dallohet si një femër e veçantë dhe gjithmonë në top formë./Botapress/