[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Leonora, diçka për UÇK-në…! (Foto)Këngëtarja Leonora Jakupi ka bërë publike një fotografi ku shihet e veshur me uniformën e UÇK-së.

Ajo me këtë fotografi duket se tregon që është krenare me UÇK-në dhe është përkrahëse e fortë e tyre, shkruan Gazetablic.

Në  lidhje me heshtjen e saj për rastin e Haradinajt, ajo ka reaguar menjëherë duke i shtuar profilit të saj në Facebook një foto, kështu duke thënë ‘Mos ma prek ushtarin tim’ dedikuar Serbisë për arrestimin e Ramush Haradinajt në Francë.