[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Leo DiCaprio definitivisht ka shije: Shikoni sa seksi duket me bikini e dashura e tij (Foto)Ka 6 muaj që është e lidhur me aktorin e famshëm Leonardo DiCaprio dhe nga seti më i ri fotografik, duket qartë se si Nina Agdal i ka tërhequr vëmendjen fituesit të çmimit Oscar.

24-vjeçarja ka treguar fizikun e saj të mrekullueshëm duke pozuar vetëm me kostume banje, në një pishinë.

Aktori 42-vjeçar dhe modelja e re daneze janë parë në fillim të këtij muaji shumë pranë njëri-tjetrit në festën e Jimmy Fallon, të organizuar pas ndarjes së çmimeve Golden Globes, përcjell TCH.