[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ledri Vula fotografon femrat nudo në plazh dhe i hedh në SnapChat (Foto)Reperi i njohur Ledri Vula prej disa javësh është duke shijuar disa ditë pushimi në plazhet më të bukura të Meksikës.

Ai bashkë me prindërit e tij ndodhen në Kankun, gjersa përmes rrjeteve sociale kanë ndarë me publikun momentet e këndshme që janë duke kaluar atje.

Ledri vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme në rrjetin social SnapChat, ku shfaqet më në formë se asnjëherë teksa shijon ditët me diell.

Së fundmi, ai ka ndarë me fansat një imazh jo shumë të hijshëm, pasi ka fotografuar një vajzë në plazh e cila ishte komplet nudo në pjesën lartë.

Ai nuk ka shkruar asnjë gjë në mbishkrimin e fotografisë, gjersa fansat kanë ngelur të habtiur nga ky postim i reperit. /Telegrafi/

Ledri fotografon vajzat nudo në plazh. Foto nga SnapChat.