[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ledion Liço pyetet për vjehrrën, ja si reagon ai (Foto)Vazhdon ende mania e ‘Live’ në Instagram.

Këtë herë para kamerës së telefonit është Ledion Liço. Ajo që i lexon pyetjet është Lori. Fansat i kanë dërguar pyetje nga më pikantet.

Nisin me anëtarët e jurisë së ‘The Voice’, i cili fillon nesër  për të vazhduar me të tjera më personale. Dikush e pyet nëse jeton me vjehrrën dhe Ledioni i kthen një përgjigje shumë sportive: “Për Londonin kujdeset gjyshja e tij e cila jeton sipër nesh”.

Ai ka zbuluar dhe një sekret për veten. I pyetur  se çfarë shamposh përdor  moderatori ka thënë se përdor disa shampo të çuditshme të Sarës. / Gazeta Express/