[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Learta shkëlqen në foton e fundit (Foto)Bukuroshja Learta Jakupi nusja e Shyhrete Behlulit vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto të ndryshme.

Learta tashme ka një numër të madh të ndjekësve të cilët e ndjekin dhe i pëlqej fotot e saj.
E tillë ka qen edhe fotoja e fundit pasi ka marr komente të mira nga fansat për pamjen.

Learta në këte foto shfaqet mjaft në formë e kuruar deri në detaje dhe e bukur si çdo herë.