[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Leart Krasniqi apo Leo Mesi që po çmend Suedinë (Video)Ai i ka vetme 9 vjet dhe momentalisht luan per ekipin e te rinjve te Konyaspor Stockholmit.

Por Leart Krasniqi tashme ka shfaqur talentin e tij te madh prej futbollisti. Ate tashme e therrasin Leo Mesi sepse me golat dhe lojen e tij eshte nje yll i vertete qe i ngjan yllit argjentinas.

Shihni ne video talentin e Leart Krasniqit

 

PER VIDEO KLIKO KETU