[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundit: Zhduken dy adoleshenteDy adoleshente janë shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës. Familjarët e tyre i kanë denoncuar në polici si të zhdukuara.

Dyshimet janë se ato kanë ikur drejt Kosovës. Ja njoftimi i policisë Tiranë për ngjarjen.

“Më datë 20.11.2017, shtetasit M.P dhe B.O, vjeç 23 e 44, kallëzojnë se në mëngjes janë nisur për në shkollë dhe nuk janë kthyer, motra dhe vajza A.O dhe E.P, vjeç 16 e 16, nxënëse në vitin e dytë të një shkolle të mesme, të cilat dyshohen se mund të jenë larguar në drejtim të Kosovës. Punohet për gjetjen e tyre. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë”./lapsi.al