[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i Fundit: Ngjarje e rëndë ndodhi në këtë qyteta ka edhe të vdekur!Të paktën tre persona kanë humbur jetën të mërkurën dhe nëntë të tjerë janë lënduar, dy prej tyre më rëndë, kur një veturë goditi grupin e njerëzve në një ankand të motorëve në qytetin Bilerika, në shtetin amerikan Masaçusets, transmetojnë mediat lokale.

Policia njoftoi se incidenti nuk është i lidhur me terrorizmin, transmeton Reuters.