[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundit: Digjet një banesë në UlpianëRreth orës 18:30 minuta është djegur një banesë në Ulpianë.

Nuk dihet a ka të lënduar.  Policia dhe zjarrëfikësit janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

(Foto Ilustrim)