[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundit: Aksident trafiku në rrugën Muharrem FejzaBotapress 5 Mars – Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në Prishtinë, në rrugën Muharrem Fejza. Ekipet e policisë kanë dalur në vendin e ngjarjes, njofton Botapress

Aksidenti ka ndodhur mes një veture dhe një kamioni, përveç dëmëve materiale nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

Botapress do t’iu mbajë të informuar në lidhje me këtë rast.