[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LAJMI I FUNDIT: Aksident në PrishtinëNjë aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, saktësisht tek vendi i quajtur ”Lesna” në qendër të qytetit. Nga video e siguruar nga Gazeta NewBorn, shihet se aksidenti është i lehtë dhe se nuk ka lëndime në njerëz.