Lajmi i fundit: Aksident i rëndë, 4 makina bëhen ‘copash’ me njëra tjetrën (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës Shqipëria Ime mëson se 4 makina jan përfshirë në aksident në zonën e njohur si mbikalimi i Rinasit, transmeton Botapress.info

Deri tani nuk ka raportime për viktima ndërsa policia dhe ambulanca janë nisur me urgjencë drejt vendit të ngjarjes./Botapress.info/

ngjashme