[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmërohet Haradinaj; Me bisedime me Serbinë, Thaçi e Mustafa po poshtërojnë Kosovën e shqiptarët!Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj i cilin ndodhet në Francë pas ndalimit të autoriteteve franceze bazuar në një flet-arrest të Serbisë shkruan se bisedimet e Thaçit dhe Mustafës me shërbëtorët e Millosheviqit janë poshtërim për shqiptarët.

 Ai në rrjetin social Facebook shkruan se bisedimet për tërheqjen Listës së të Përndjekurve të Serbisë, ku ndodhet edhe emri e tij, është poshtërimi i radhës.

Lexoni të plotë postimin e tij:

“Bisedimet e Hashim Thaçit e Isa Mustafës me shërbëtorët e Millosheviqit e të Sheshelit, për tërheqjen Listës së të Përndjekurve të Serbisë, ku ndodhet edhe emri im, është poshtërimi i radhës që po i bëhët Kosovës dhe shqiptarëve!”.