Lajm i rëndë: Gjendet një trup i pajetë brenda në banesë, dyshimet e para

 Një e moshuar është gjetur e pajetë në banesë.Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.2 të Sarandës. Shane Vlashi 83-vjeç u gjet e vdekur në banesën ku jetonte e vetme.

LEXOE DHE KETE

Një ‘gangster’ kundër botës së civilizuar, cilat janë 8 shkaqet që nxisin Putin

Dyshohet se e moshuara ka ndërruar jetë 4 ditë më parë. Ndërkohë policia dhe ambulance ndodhen në vendngjarje për të zbardhur detaje rreth situatës ndërsa paraprakisht dyshohet të ketë humbur jetën për shkaqe natyrore./Botapress.info/

 

ngjashme