[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajm i mirë, deputeti Bardhul Metaj është kthyer në PrishtinëDeputeti kosovar Bardhyl Meta pak muaj më parë është diagnostifikuar me kancer dhe po kurohet në Gjermani.

 

Në gjithë këtë rrugëtim të vështirë të tij, ai e ka pasur mbështetjen e pa kursyer të së shoqes, Adelinës, shkruan “Kosovarja”. Meta është kthyer për pak ditë në Prishtinë duke ju bashkuar vajzave të vogla dhe pjesës tjetër të familjes. Bashkëshortja e tij, këngëtarja Adelina Thaçi, thotë se si në shtëpi nuk ka.

Sigurisht bëhet edhe më bukur kur pranë e ka të shoqin, babain e vajzave të saj, shkruan “Kosovarja”.