[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Labi zbulon se a ka qenë në lidhje me ndonjë këngëtare shqiptare (Video)Është një nga moderatorët më të vjetër të shoubizit sa i përket eksperiencës së punës.

 

 

Fjala është për Labinot Gashin i cili ishte një nga personazhet e ftuara në emisionin ‘Mirage’ për këtë javë.

 
Labi rrëfen për sherrin mes Adelina Ismailit dhe Leonora Jakupit, ja çfarë thotë (Video)
Përgjigjen e tij e kuptoni në minutën e 17:45.