[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Labi tregon se kur dhe si i bëri bashkë Adelina Ismailin dhe Lenora Jakupin (Video)Labi në emisionin ‘Mirage’ ka folur për skandalin e ndodhur në vitin 2002 mes dy këngëtareve shqiptare.

Pothuajse çdo kush e di për rrahjen mes Leonora Jakupit dhe Adelina Ismailit, dy mikeshave të moderatorit.

 

E ka qenë pikërisht Labi ai që dikur i bëri bashkë ato. Ku dhe si, kuptojeni nga minuta e 16:00 në videon më poshtë.