[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky moderator kosovar po bëhet baba për herë të parë (Foto)Është fytyra e mëngjesit, pasi prej vitesh e prezanton emisionin e mëngjesit në “Rtv 21”. Tashmë e dini që është fjala për Robert Bojaj, shkruan “Kosovarja”.

Roberti, që shpesh e thërrasin edhe Robi, është i martuar me skenaristen Getoarbë Mulliqi.

Dyshja janë martuar rishtas dhe tani po e presin fëmijën e parë, shkruan “Kosovarja”.

Urime!