[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky ishte bashkëbisedimi i Adem Jasharit me një maqedonas (Video)Adnan Merovci, ish-bashkëpunëtor i Ibrahim Rugovës, në emisionin “Shah”, i cili udhëhiqet nga Shqipri Kelmendi, ka treguar një rast interesant për komandantin legjendar, Adem Jashari.

Ai shpjegon momentin kur një bashkëbisedim ndërmjet një maqedonasi dhe komandantit Jashari.

Për me shume, shikojeni videon më poshtë