[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është vëllai i Behgjet Pacollit që jeton në ZvicërTë gjithë e njohim kryetarin e AKR-së dhe multimilionerin Behgjet Pacollin, e gjithashtu edhe vëllezërit që i ka në Kosovë.

Por ndoshta nuk ju ka rënë ta shihni asnjëherë vëllain tjetër të tij, që jeton në Zvicër.Ai quhet Emin Pacolli dhe bashkë me familjen e tij jeton në shtetin zviceran.Sot, Behgjeti ka publikuar një fotografi me të, teksa thotë se vëllai dhe motra janë dhuratë nga Zoti.

Postimi i plotë:

Me vëllain tim të dashur Eminin. Vëllai e motra janë dhurata nga Zoti!/Botapress/

Image