[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është truproja që i mbrojti edhe me revole deputetët nga huliganët (video)Fotografi të tjera vazhdojnë të dalin mbrenda Parlamentit të Maqedonisë, atje ku protestuesit u mblodhën kundër zgjedhjes së kryetarit të Kuvendit që është i pari shqiptar në këtë pozitë, Talat Xhaferi.

 

 

Ky është njani nga truprojat, më i përfolur, i cili mbrojti të gjithë deputetët që mos t’i sulmojnë deri sa edhe e nxjerri revolen dhe largoi protestuesit.

 

SHIKO VIDEON