[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është profesioni i Vali Krasniqit, burrit të Adelinës (Foto)Ata thonë se lidhja e tyre është si një binom i përsosur. Adelina Ismaili, femra më e pëlqyer në të gjithë shqiptarinë, ra kokë e këmbë në dashuri me Vali Krasniqin, biznesmen,

 Të dy të ri, të pashëm dhe tejet të zgjuar. Adelina e Vali janë çifti më i kompletuar i estradës.

Karriera e këngëtares së famshme menaxhohet pikërisht nga Vali.

Ndryshe, Vali ka studiuar për ekonomi në “HES-SO University of Applied Sciences”, shkruan “Kosovarja”.