[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është mendimi i Liberta Spahiut për Hashim ThaçinLiberta Spahiu është nga ato femra që guxon dhe jo më kot është bërë kaq e njohur dhe e përfolur.

 

Ajo i thotë gjërat troç. Liberta nuk është thjesht bukuroshja e ekranit, vajza që mendon se edhe për sa numra duhet rritur gjoksi që ti duket më mirë në televizion.

Liberta Spahiu, shkruan “Kosovarja”. Bukuroshja e ekranit ka të bëjë me shumë fytyra publike, por për pak prej tyre jepë mendime.

Çka thotë Spahiu për të parin e vendit, Hashim Thaçin?

“Njeriun që e njoh shumë pak. Kam mendim te mjegulluar. Nuk e di çfarë përfaqëson, por e di se nga kush është i përfaqësuar”, kështu thotë Liberta në “Kosovare”.