[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është hoteli super luksoz ku ministrat dhe dashnoret e tyre janë filmuar nga shërbimet greke (Foto)Tashmë ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani lëshoi një serë akuzash mesditën e sotme ndaj Ramës si disa ministrave të tij, ku një ndër to ishte edhe mbrojtja ndaj Klement Balilit.

Sipas Manjanit, ndërkohë që në Tiranë flitej për arrestimin e Klement Balilit, ministra dhe drejtorë policie hanin, pinin dhe flinin në hotelin e këtij të fundit në Sarandë.

Hoteli për të cilën flet Manjani është një ndër më luksozët në jug. Ai është i pozocionuar në pjesën jug-lindore të gjirit të Sarandës dhe quhet “Santa Quaranta”. /360grade

hoyal1 hoyal2 hoyal3hoyal4hiotya